Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Rreth soni vlore

  • Member Since: 9. January 2017

Përshkrimi

IMG_1475

EUR4,000.00

Dhome frigoriferike dhe Kaldaje per ngrohje

Dhome frigoriferike dhe kaldaje per ngrohje te importuara nga Italia te pa vena ne pune cmimi 4000 euro i padiskutueshem

221 total views, 0 today

Kategoritë

  • No categories