Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Rreth diti111

  • Member Since: 23. January 2017

Përshkrimi

media-share-0-02-05-e8b62643d1f822e79b0bad8ae6c19ac727cb7441d342dfb3e1a244677527cc6a-a62dffa7-7a23-49a0-bd86-59d62eaa0fd2

EUR3,200.00

Kombanj ZMAJ 133

Viti 1991, ne gjendje te rregullt pune, pronari i pare tel: 0691291014

42 total views, 0 today

image-0-02-05-abbde6052e1225b0cae2c1e3852ff72b793d019b4422dce21b492485191bb6e4-V

EUR2,680.00

Opel Corsa

Opel Corsa , Viti 2004, Benzin 1.4, Klime, regjistrim deri 25.03.2018 ne gjendje shum te mire tel: 0691291014

69 total views, 1 today

image-0-02-05-b64e173e23da21a0fff8da62a1d85fe04d58565d84a7578c833b57607ad36ca1-V

EUR850.00

Golf 2 viti 1991

Viti 1991, Dizel , regjistrim deri me 11.2017 ne gjendje te rregullt pune tel: 0691291014

110 total views, 0 today

media-share-0-02-05-ebbef7651a9200f22956557ee6cdca387a4edb0f03cbfb18dd861a1fe45d86fe-0a80d989-27ea-407f-874f-01697b7b42d7

EUR0

VW Passat 2006 TDI

Passat TDI 2.0 viti: 20.08.2006 regjistrim deri: 20.08.2017 servis liber, Klimatronik, Xhama dhe pasqyra elektronike, bejme dhe ndrrim tel: 0691291014

207 total views, 0 today

Kategoritë

  • No categories