Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Rreth Bellca

  • Member Since: 26. December 2016

Përshkrimi

17155676_595152784022300_7276784268236946403_n

EUR1.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri Ofron ; Banesa Perfekte në Proces të Ndërtimit me Oferta Befasuese Ejani dhe Befasohuni Ne Rrugen “Vellezerit Frasheri” apo tek Lagja “Llapinca E […]

12 total views, 2 today

17360531_1221897914572008_2046457722_n

EUR290,000.00

Shtepi ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; 2 Shtëpi në Qendër të Prishtinës(Lagjen Ismail.Dumoshi) Shtëpitë janë me një Truall (2.5 Ari). Shtepija 1 ka (180m2) 1-Sallon, Kuzhin, […]

79 total views, 0 today

17274501_1221697741258692_1055367612_n

EUR60.00

Truall ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje ; Truallin ne Fushe Kosove 5700m2(57 Ari) me Pronar Shqipetar me Leje Ndertimi Trualli gjindet tek St. Hekurullor 46m ika […]

31 total views, 0 today

17360807_1221066097988523_1969376149_n

EUR1.00

Shtepi ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per shitje; Shtepin ne Rrugen e Vranjes apo tek (Mahalla e Derrajve) Shtepija eshte e nenvizuar me * Shtepija ka 850m2 Truall […]

91 total views, 0 today

17351225_1220268034734996_562822329_n

EUR1.00

Shtepi ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per shitje; Shtepin ne Rrugen Tefik Selimi n-15 apo tek Centralla Shtepija ka 300m2 Truall Perfshir Shtepin Oborr Garazhd Kati i 1 […]

99 total views, 0 today

14874309501487430950-0124

EUR1.00

Troje ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per shitje; 2 Troje me nga 3.6 Ari per Truall në Çagllavicë Trojet gjinden në Magjistralen Prishtinë-Shkup në kilometrin e parë prej […]

23 total views, 0 today

17270870_1218601588234974_763895926_n

EUR1.00

Troje ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per shitje; Troje me apo pa Ndërtim të Shtëpive Doni të Jetoni në një Lagje të qet atëher neja mundësojm një Jet […]

42 total views, 0 today

17270162_1216649598430173_2051119914_n

EUR1.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; Banesen tek Kompleksi Presheva Towers 85.m2 Kati i 1 Banesa n.3 Banesa posedon Liftin Zvicerran *Schindler* Banesa ka kete renditje; […]

93 total views, 0 today

2-16

EUR155,000.00

Shtepi ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje ; Shtëpin 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË. Shtëpia ka 210m2 dhë është e vendosur në 3.3 ARI tokë. Shtëpia […]

126 total views, 1 today

8-49

EUR48,000.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; Banesën 96,40m Banesa gjendet në Fushë Kosovë, afër Postës, në kompleksin “SËISS HOME” dhe është në katin e VII-të. Banesa […]

76 total views, 0 today

5-84

EUR60,000.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; Banesën 70m Banesa gjendet në lagjen Velania, mbi parkun e qytetit, është tërësisht e mobilume dhe e lëshuar me qira […]

64 total views, 0 today

1-97

EUR85,000.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; Banesën 105.28m2 Banesa gjendet në lagjen Emshir-Kalabria, në kompleksin RIERA LESNA në katin e V-të Per vetem;85.000 euro Banesa ka […]

72 total views, 2 today

17198854_1213080685453731_1725119434_n

EUR1.00

Troje ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje Truallin 1350m2 ne St.Hekurullor ne Presheve ne Rr…Radnicka Trualli posedon Infrastrukturen e nevojshme si..Rrug Uje Rrym Kanalizim Leje Ndertimi po […]

65 total views, 1 today

17198315_1213080868787046_368005941_n

EUR1.00

Troje ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje Truallin 1800m2 ne St.Hekurullor ne Presheve ne Rrugen Kryesore Preshevske Brigade Trualli posedon te gjithe Infrastrukturen e nevojshme si.Rrymen Ujin […]

49 total views, 0 today

1891153_1540420142940950_7565364424300341135_n

EUR1.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri kaper shitje Banesat ne lagjen Kalabria be Prishtine ne Kompleksin Banesor *ILIAN* Banesat 1,2,3 Dhomesh(1+1;2+1;3+1). Dupleksa 1 dhe 2 Dhomesh(1+1;2+1). Përme shum info […]

44 total views, 0 today

15966065_1080259302102666_8528752474317355037_n

EUR1.00

Troje ne Shitje

Bellça Patundshmëri kapër Shitje Truallin 3200m2 në Rrugën Çukark -Preshevë apo tek Restaurant Europa 3 me gjersi 40m përskaj rruges kryesore Përme shum info Fcb […]

36 total views, 0 today

16395942_1179730935455373_1453119635_n

EUR1.00

Banesa ne Shitje

Bellça Patundshmëri Ka për Shitje Banesën 70m2 në Qender te Qytetit afër Marketit “Fama” apo tek Selia e PVD-së Kati i 2 Banesa ka; 1 […]

96 total views, 1 today

15589765_1051373084991288_3919673626981792530_n

EUR1.00

Shtepi ne Shitje

Bellça Patundshmëri ka per shitje Shtepin në Rr e Rinisë n.12 Shtëpija posedon +1 Shtëpi ndimse Egziston mundesija e ndrrimit me Truall deri 500m2 apo […]

93 total views, 0 today

15203339_1128985117196622_3792052060438568256_n

EUR1.00

Shtepi ne Shitje

Bellça Patundshmëri Shet Shtëpin në rr.Zenel Ajdini n.8 450m2 Shtëpija e Nenvizuar me * Shtepija posedon; 2 Lokale Garazh Oborr Kati 1 posedon 1 sallon […]

134 total views, 0 today

15542267_1049399488521981_2539450930280886102_n

EUR1.00

Banesa ne Shitje tek Golden Palace 2

Bellça Patundshmëri ka per Shitje; Banesën tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore përball Përmë shum […]

72 total views, 0 today

Page 1 of 41 2 3 4

Kategoritë

  • No categories