Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

EUR0

VW Sharan 1996 Dizel

  • Rruga: Bushtran
  • Qyteti: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Shteti: Serbia
  • Zip/Postal Code: 17523
  • Listed: 15. March 2017 21:29
  • Expires: 80 days, 14 hours
media-share-0-02-05-60227acd8fb877eab14fdafd28cee9a4170215b5881be6f2092cc81b8abdbb76-6bfafb52-d415-47c3-b9d3-3691bcec9a5e
media-share-0-02-05-881de8147d3c31f31143d4306d9e555fa556e3525b6931ebc053298f29d79e7f-64016924-dd37-40ca-82e6-5e5de6dde7cdmedia-share-0-02-05-8a7771c385e358896a533899dec4b20a93332b0005d824cc1952e7e4383867eb-0891bb7f-aff7-425b-8a16-444782e2b682media-share-0-02-05-dd468ba835eb4ed4264cc70e71f2ba7b31864b2bf047bad4317f9d82e0b10f28-ecbd4326-5db3-4144-8377-0c35f6c586b2media-share-0-02-05-b6bf806935b5ea177ec31ca3ac8c87492fb383be5bd0ed2b681c7caa2fbe3e9a-f04f1cec-f2a4-4bf2-ad22-8c51a8475ec6

Description

Sharan 1.9 Tdi, viti 1996 ,reg 20.12.2017, Goma te reja, klima , karton jeshil, alu felne, Pronari i pare, bejme dhe ndrrim

tel: 0691291014

73 total views, 2 today

  

Listing ID: 10658c9a43521673

Report problem

Processing your request, Please wait....