Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

EUR0

VW Passat 2006 TDI

  • Rruga: Bushtran
  • Qyteti: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Shteti: Serbia
  • Zip/Postal Code: 17523
  • Listed: 15. March 2017 21:39
  • Expires: 48 days, 13 hours
media-share-0-02-05-ebbef7651a9200f22956557ee6cdca387a4edb0f03cbfb18dd861a1fe45d86fe-0a80d989-27ea-407f-874f-01697b7b42d7
media-share-0-02-05-5c57df3ff4ae60dc39906f9f146a4d6a43773fa3be15a3f0b24d8238ab262d21-81c053ae-ec5e-413d-ae44-898d86bb38efmedia-share-0-02-05-2847221b8ec8d58dc7bedd8d2d0f4b230a4c79ea36800e883257c17362f08b48-94e534e9-ebca-4fef-8ee6-a7020ce04977media-share-0-02-05-ab323bd2de72bdce5fc4ed78ca2fc72b2ca812a4ca7ef7c566d0018b31e54892-6ce25bc8-9f73-49bd-89d7-cf7ec0d8ad0fmedia-share-0-02-05-b8dc558ba5aadf9604621bb08ff46f76a75945bf0ea6ac8de8656b011fc21b9a-0d6dcba9-ce39-4b43-9b6b-a150bf1b6926

Description

Passat TDI 2.0 viti: 20.08.2006 regjistrim deri: 20.08.2017 servis liber, Klimatronik, Xhama dhe pasqyra elektronike,
bejme dhe ndrrim

tel: 0691291014

208 total views, 1 today

  

Listing ID: 15658c9a66060e4a

Report problem

Processing your request, Please wait....