Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

EUR1.00

Troje ne Shitje

  • Rruga: Cagllavic Prishtine
  • Qyteti: Prishtine
  • Shteti: Kosova
  • Shteti: Kosova
  • Zip/Postal Code: 10000
  • Listed: 14. March 2017 15:40
  • Expires: 47 days, 7 hours
14874309501487430950-0124
14874309491487430949-769814874309491487430949-5406

Description

Bellca Patundshmeri ka per shitje;

2 Troje me nga 3.6 Ari per Truall në Çagllavicë Trojet gjinden në Magjistralen Prishtinë-Shkup në kilometrin e parë prej Rrethit të Çagllavicës.

Trojet jane 200m prapa AUTOSALLONIT “ ENDRITI “.
Trojet jane te Pajisura me Infrastrukturë dhe kane Leje Ndërtimi.

Çmimi 10,500 Euro per Ari

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb Bellça Patundshmëri shes-blej

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini apo tek Agjencioni per Sigurimin e Automjeteve *ROYAL*

42 total views, 1 today

  

Listing ID: 70558c800a832ba0

Report problem

Processing your request, Please wait....