Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

 

Shtëpia rr. Sava Kovaçeviq

  • Shteti: Serbia
  • Shteti: Serbia
  • Listed: 26. December 2016 15:00
  • Expires: This ad has expired
Shtëpia rr. Sava Kovaçeviq - Image 104030201

Description

Shtepia qe shihet ne foto gjindet ne rrugen S.Kovaceviq – ne kryqezimin e rruges S.Kovaceviq dhe A.Krashnica.

Shtepia ne katin perdhese ne rrugen S.Kovaceviq qe shkon ne drejtim te fsh.Rahovice,ka dy lokale njerin 50m2 dhe tjetrin 12m2.

Nga jashte shihet e ngjitur me shtepin e vellaut I cili gjithashtu e ka per shitje. por kjo shtrpi ka hyrjen kah rruga A.Krasnica ku gjindet nji lokal jo aktiv dhe nji garazhe.

Kontakt: tel.nr.0638222518

871 total views, 2 today

  

Listing ID: 5025861226559167

Report problem

Processing your request, Please wait....