Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

EUR290,000.00

Shtepi ne Shitje

  • Rruga: Ismail Dumoshi
  • Qyteti: Prishtine
  • Shteti: Kosova
  • Shteti: Kosova
  • Zip/Postal Code: 10000
  • Listed: 17. March 2017 16:49
  • Expires: 50 days, 8 hours
17360531_1221897914572008_2046457722_n
17360631_1221902764571523_1776956832_n17360880_1221903194571480_738704200_n17360629_1221902671238199_1235135459_n17360794_1221904027904730_1414088649_n16650161_1221904304571369_2051262208_n

Description

Bellca Patundshmeri ka per Shitje;

2 Shtëpi në Qendër të Prishtinës(Lagjen Ismail.Dumoshi)

Shtëpitë janë me një Truall (2.5 Ari).

Shtepija 1 ka (180m2)

1-Sallon, Kuzhin,

3-Dhoma Gjumi, Ballkon.

Shtepija 2 ka (240m2)

1-Sallon, Kuzhin,

2- 4 Dhoma Gjumi,

2- Banjo, Ballkon,

2 Shpajza.

Shtëpit posedojnë Nxemje Qëndrore, Kamera, Klima,

Rezervuar 2000 L, dhe Bunar.

Leshuara me Qira 700 €.

Dokumentacioni ne rregull.

Çmimi 290 000 Euro(marrëveshje)

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb Bellça Patundshmëri shes-blej

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini apo tek Agjencioni per

Sigurimin e Automjeteve *ROYAL

193 total views, 1 today

  

Listing ID: 9558cc0592772bf

Report problem

Processing your request, Please wait....