Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

EUR300,000.00

Shqiperi, shitet Ambient Biznesi

  • Rruga: Elbasan ne Qender te Qytetit, Kryqezimi Dinamos
  • Qyteti: Shqiperi, Elbasan
  • Shteti: Kosova
  • Shteti: Kosova
  • Zip/Postal Code: 3001
  • Listed: 9. January 2017 16:56
  • Expires: This ad has expired
IMG_20161212_124838
Shqiperi, shitet Ambient Biznesi - Image 1

Description

Ambienti eshte 150m2, ne gjendje shume te mire. Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi sepse eshte ne qender te qytetit. Ka dy tualete, sistem qendror aspirimi, kondicionimi me inverter dhe gjithashtu gjenerator.

Cmimi eshte i negociueshem.

313 total views, 2 today

  

Listing ID: 8595873b25ddb68a

Report problem

Processing your request, Please wait....