Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

 

SHITET SHTËPIJA rr.15 Nëntori Preshevë

  • Rruga: rr.15 Nëntori Preshevë
  • Qyteti: Preshevë
  • Shteti: Serbia
  • Shteti: Serbia
  • Zip/Postal Code: 17523
  • Listed: 30. December 2016 18:48
  • Expires: This ad has expired
IMG_1248
IMG_1249IMG_1250IMG_1251IMG_1252

Description

Shitet shtëpia në rrugën 15 Nëntori në Preshevë.Shtëpia ka tri hyrje nga të gjitha anët e shtëpisë.Ka nje hapsire prej 300m2 dhe me oborr ku po ashtu gjendet edhe hapsira për veturë.

Kati përdhes :

1 dhomë
1 kuzhinë
1 banjo
1 shpajz

Kati i parë :

2 dhoma të fjetjes
1 dhomë të ndenjës
1 kuzhinë
2 banjo
3 ballkona

Kati i dytë :

2 dhoma të fjetjes
1 dhomë të ndenjës
1 kuzhinë
1 banjo
3 ballkona

Kati i tretë ka një hapsirë e cila për momentin është e pa definuar.

Të bashkangjitur i keni edhe 2 Dyqane të cilat për momentin janë të dhëna me qera.

Çmimi sipas marrëveshjes !

Për më shumë detaje :

Tel : +38649777740 (+Viber)
Tel : +38649567804 (+Viber)
Tel : +381631757292

Email : besartkadriu@gntc-ks.com

802 total views, 2 today

  

Listing ID: 11658669dafbd4ec

Report problem

Processing your request, Please wait....