Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

EUR48,000.00

Shitet Banesa në Golden Palace 1

  • Rruga: 15 Nëntori 108
  • Qyteti: Preshevë
  • Shteti: Serbia
  • Shteti: Serbia
  • Zip/Postal Code: 17523
  • Listed: 2. January 2017 15:37
  • Expires: This ad has expired
10861105_1514932412129315_8713224810982466729_o
1957939_1514932438795979_7317850626811085723_o10917162_1514932475462642_4824588012400120486_o10931576_1514932518795971_8616672595317302287_o11696276_1600681623554393_4856627796126741257_o

Description

Shitet banesa ne Golden Palace I.

Banesa gjendet në katin e 2-të , posedon sipërfaqe prej 87m2 dhe është e sapondërtuar.

Banesa posedon :

– Sallon
– Kuzhinë
– Banjo
– 2 Dhoma Gjumi
– Depo
– 2 Terasa

Gjithashtu bëjmë kompenzim me veturë dhe para .

Kontakt : +381628648157
+381629714416

 

546 total views, 2 today

  

Listing ID: 256586a65ad2ea66

Report problem

Processing your request, Please wait....