Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

EUR110.00

SHITEN TROJET

  • Rruga: Vlezerit Frasheri Llapinca e re. Lagja Universitare
  • Qyteti: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Shteti: Serbia
  • Zip/Postal Code: 17523
  • Listed: 18. March 2017 14:24
  • Expires: 51 days, 6 hours
GezimiYne-640x426 (1)
GezimiYne-640x426

Description

SHITEN

Shiten trojet me me siperfaqe 323 m2 në rrugën Vllezërit Frashëri Llapinca e re, gjegjësisht te lagja univeristare.

Trojet gjinden prapa Universitetit të Novi Pazarit i cili prite të filoj me ndertim në fillim të muajit maj. Troje posedojnë, rrugën, kanalizimi dhe rrymën.

Mund te diskutohet për Çmimin.

Kontakti:
Tel.Viber 0038169655224

Tel. Viber 0041762220304

Çmimi sipas marrveshjes.

Listing ID: 88658cd34faa1ecf

Report problem

Processing your request, Please wait....