Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

 

SHITEN 2 BANESA NË QENDËR (tek Tregu i gjelbërt).

  • Rruga: Tregu i Gjelbert
  • Qyteti: Gjilan
  • Shteti: Kosova
  • Shteti: Kosova
  • Zip/Postal Code: 60000
  • Listed: 20. March 2017 18:44
  • Expires: 53 days, 10 hours
Shiten-Banesat-Në-Qendër-Të-Gjilanit---Tek-Tregu--
Shiten-Banesat-Në-Qendër-Të-Gjilanit---Tek-Tregu-- (1)Shiten-Banesat-Në-Qendër-Të-Gjilanit---Tek-Tregu-- (3)Shiten-Banesat-Në-Qendër-Të-Gjilanit---Tek-Tregu-- (2)

Description

Shiten banesat në Qendër të Gjilanit. (Tek Tregu).

Banesa nr.2 : 88,4 m2

Banesa nr.3 : 68,4 m2

Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon..

Për informata më të hollësishme mund të kontaktoni në nr: Tel: + 377 44 320 298 dhe viber +41798820744

Ramadan Hajdari .

Lokacioni Zona Urbane – Ngjitur me Tregun e gjelbërt. Gjilan.

134 total views, 1 today

  

Listing ID: 84258d014fd3d814

Report problem

Processing your request, Please wait....