Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

EUR0

Shes Shtepine

  • Rruga: 15 Nentori 53
  • Qyteti: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Shteti: Serbia
  • Zip/Postal Code: 17523
  • Listed: 16. March 2017 14:17
  • Expires: 49 days, 6 hours
Auto Draft

Description

Shtepija gjindet afer objektit banesor Men perkatesisht tek barnatorja Family Farm afer shtepise se shendetit Shtepija ka dy lokale dhe hapsir te mjaftueshme per ndertmi biznesor per informata te tjera Tel 069 5200977

273 total views, 1 today

  

Listing ID: 48358ca9047029d3

Report problem

Processing your request, Please wait....