Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Auto Draft

EUR0

Shes Shtepine

Shtepija gjindet afer objektit banesor Men perkatesisht tek barnatorja Family Farm afer shtepise se shendetit Shtepija ka dy lokale dhe hapsir te mjaftueshme per ndertmi […]

138 total views, 1 today

media-share-0-02-05-ebbef7651a9200f22956557ee6cdca387a4edb0f03cbfb18dd861a1fe45d86fe-0a80d989-27ea-407f-874f-01697b7b42d7

EUR0

VW Passat 2006 TDI

Passat TDI 2.0 viti: 20.08.2006 regjistrim deri: 20.08.2017 servis liber, Klimatronik, Xhama dhe pasqyra elektronike, bejme dhe ndrrim tel: 0691291014

133 total views, 3 today

media-share-0-02-05-60227acd8fb877eab14fdafd28cee9a4170215b5881be6f2092cc81b8abdbb76-6bfafb52-d415-47c3-b9d3-3691bcec9a5e

EUR0

VW Sharan 1996 Dizel

Sharan 1.9 Tdi, viti 1996 ,reg 20.12.2017, Goma te reja, klima , karton jeshil, alu felne, Pronari i pare, bejme dhe ndrrim tel: 0691291014

73 total views, 2 today

17351225_1220268034734996_562822329_n

EUR1.00

Shtepi ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per shitje; Shtepin ne Rrugen Tefik Selimi n-15 apo tek Centralla Shtepija ka 300m2 Truall Perfshir Shtepin Oborr Garazhd Kati i 1 […]

100 total views, 1 today

IMG_4012

EUR170.00

Iphone 5S

Shitet iphone 5S ne gjendje perfekte vetem 1 muaj i perdorur. Posedon dupllo xham, fotroll, adapter origjinal , degjojse. Nuk eshte aspak i demtuar.

66 total views, 1 today

Galaxy-S6-Edge-Gold-Hands-On-AA-4-of-20-840x473

EUR350.00

Samsung 6edge Plus

Samsung 6edge Plus 32gb Gold Kontakt: Viber +38978589695

63 total views, 1 today

14874309501487430950-0124

EUR1.00

Troje ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per shitje; 2 Troje me nga 3.6 Ari per Truall në Çagllavicë Trojet gjinden në Magjistralen Prishtinë-Shkup në kilometrin e parë prej […]

24 total views, 1 today

20170314_104106

EUR2,150.00

Motokultivator IMT 509

N egjendje te rregullt. info ne nr Tel 0638210288

83 total views, 1 today

20170304_125302

EUR1,800.00

Opel Agila

Opel Agila 1.2 benzin Viti : 2001 I doganuar ne emer te bleresit Çmimi : 1800€ Kontakti : 0621973944

44 total views, 2 today

1489487426190-1535775571

EUR130.00

Shitet Lavatriçja

Shitet Lavatriçja AEG Çmimi 130€ Garancion : 1 muj Kontakti : 0621973944

65 total views, 1 today

17270870_1218601588234974_763895926_n

EUR1.00

Troje ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per shitje; Troje me apo pa Ndërtim të Shtëpive Doni të Jetoni në një Lagje të qet atëher neja mundësojm një Jet […]

43 total views, 1 today

2

EUR40.00

shtrat për fëmijë prej drurit masiv

Shesim shtratin për fëmijë të përdorur i cili është nga druri masiv. Shtrati me gjithë jog janë prodhim i simpës. I gjithi është në rregull […]

100 total views, 0 today

soniii

EUR170.00

preshev

SHITET SONY 3 KOMPLET DY GJESTIK + FIFA 2013

54 total views, 0 today

radii

EUR60.00

preshev

shiten dy raidi per vetura cmimi sipas marveshjes

70 total views, 1 today

banner9

EUR10,000.00

fito perej shtëpis

Shumica mendojn se nuk ësht e mundur apo ësht shum zor. Por, problemi në gati të gjtha raste jemi vet ne sepse kena trashegu prej […]

208 total views, 0 today

17270162_1216649598430173_2051119914_n

EUR1.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; Banesen tek Kompleksi Presheva Towers 85.m2 Kati i 1 Banesa n.3 Banesa posedon Liftin Zvicerran *Schindler* Banesa ka kete renditje; […]

93 total views, 0 today

20170311_095401

EUR25,000.00

Fuoristrade benz G klass

Shitet fuoristrade benz 270 cdi 2003 AMG LOOK

138 total views, 0 today

2-16

EUR155,000.00

Shtepi ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje ; Shtëpin 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË. Shtëpia ka 210m2 dhë është e vendosur në 3.3 ARI tokë. Shtëpia […]

126 total views, 1 today

8-49

EUR48,000.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; Banesën 96,40m Banesa gjendet në Fushë Kosovë, afër Postës, në kompleksin “SËISS HOME” dhe është në katin e VII-të. Banesa […]

76 total views, 0 today

5-84

EUR60,000.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; Banesën 70m Banesa gjendet në lagjen Velania, mbi parkun e qytetit, është tërësisht e mobilume dhe e lëshuar me qira […]

64 total views, 0 today

Page 2 of 14 1 2 3 4 14

Kategoritë

  • No categories