Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

EUR150.00

Iphone 5 32Gb

  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Shteti: Serbia
  • Listed: 3. January 2017 1:06
  • Expires: 69 days, 23 hours
3
4512

Description

Shes Iphone 5 i bardh 32Gb ne gjendje te rregullt dhe shum i ruajtur
cmimi 160e
kontakt ne viber +381629638971

122 total views, 1 today

  

Listing ID: 896586aeb16a15bd

Report problem

Processing your request, Please wait....