Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

EUR4,000.00

Dhome frigoriferike dhe Kaldaje per ngrohje

  • Rruga: rruga reshat osmani
  • Qyteti: vlore
  • Shteti: Kosova
  • Shteti: Kosova
  • Zip/Postal Code: 9301
  • Listed: 9. January 2017 14:58
  • Expires: This ad has expired
IMG_1475
IMG_1476IMG_1477IMG_1479IMG_1480IMG_1485

Description

Dhome frigoriferike dhe kaldaje per ngrohje te importuara nga Italia te pa vena ne pune

cmimi 4000 euro i padiskutueshem

222 total views, 1 today

  

Listing ID: 124587396fad410a

Report problem

Processing your request, Please wait....