Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

EUR0

Banesa ne shitje

  • Rruga: gjilanski put bb.
  • Qyteti: Bujanovc
  • Shteti: Serbia
  • Shteti: Serbia
  • Zip/Postal Code: 17520
  • Listed: 7. January 2017 9:45
  • Expires: This ad has expired
image
imageimage

Description

Kompleksi banesor Bici Comerce ne Bujanovc afer stacionit te autobusave ju ofron banesa komode me siperfaqe te ndryshme me kushte evropiane ,parkingun e siguruar brenda objektit si dhe infrastruktur te rregulluar mir dhe me qmime shum te volitshme.

545 total views, 4 today

  

Listing ID: 9005870aa7b1277e

Report problem

Processing your request, Please wait....