Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

EUR0

1.Shitet Banesa me SUPER OFERT !

  • Rruga: Vëllezërit Frashëri
  • Qyteti: Preshevë
  • Shteti: Serbia
  • Shteti: Serbia
  • Zip/Postal Code: 17523
  • Listed: 26. December 2016 13:36
  • Expires: This ad has expired
FB_IMG_1482755480255
FB_IMG_1482755392167PicsArt_12-26-01.34.33

Description

Shitet banesa tek kompleksi banesor ‘Swiss Residence’, banesa posedon 107 m2 hapsirë dhe gjendet në katin përdhes me pamje nga rruga, në bllokin e V (5).

Përparsia për ju si klient për këtë banes është se ju ofrohet dizajneri i enterierit për dizajnin e banesës tuaj falas.

Çmimi sipas marrveshjes.

488 total views, 1 today

  

Listing ID: 89958610ea93bd20

Report problem

Processing your request, Please wait....