Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Listings for Mobileri (17)

Auto Draft

 

Shiten 2 Makineri Per zdruktari

1 shllajshfaric dhe 1 freeze per zdruktari jan ne gjendje te rregullt te perdorura shum pak per me shum informata na lajmroni ne numrin : […]

49 total views, 1 today

IMG_0425

EUR1,000.00

Shes kuzhinen

Shes kuzhinen e vjeter komplet 800 euro.. Edhe shum sende shtepijake

79 total views, 1 today

IMG-20170402-WA0000

EUR265.00

Shiten Dyer

Shiten dyert ne gjendje te regullt Qmimi marrveshje

94 total views, 0 today

17554859_1503044889707328_1827150697_n

EUR650.00

kuzhine

shitet kuzhina e aerdhur nga zvicra kuzhina posedon gjitha si frigoriferin shporetin e rrymes.

153 total views, 1 today

17572155_10154188925487471_721843214_o

EUR100.00

Biçikleta

Dy biçikleta të reja nga Gjermania. Njëra kushton 100 euro, tjetra 80 euro.

50 total views, 0 today

17671066_1503097116368772_228908109_n

EUR230.00

shtrat per femije

shitet dhoma per femij ne gjendje super te mire shtrati shtrihet behet per dy persona dhe esht me fjoka e ardhur nga zvicra.

96 total views, 1 today

17555534_1503044823040668_2047077996_n

EUR700.00

garniture

shiten kauqt(garnitur) komplet me tavolin jan ne gjendje te mire te ardhura nga zvicra

135 total views, 1 today

IMG_20161109_120506

EUR49,542,680.00

komplet fitnesi 5000€

Shitet komplett fitnesi 5000€

127 total views, 1 today

2

EUR40.00

shtrat për fëmijë prej drurit masiv

Shesim shtratin për fëmijë të përdorur i cili është nga druri masiv. Shtrati me gjithë jog janë prodhim i simpës. I gjithi është në rregull […]

167 total views, 0 today

KUZHINA-MODERNE-

 

Kuzhina moderne

Prodhojm kuzhina moderne,dhoma gjumi etj Gjindemi ne Ferizaj

158 total views, 1 today

RISI-RISI-RISI--VAKUM-PRESS---Bejm-kompenzim (1)

 

Vakum press

Prodhojm me kualitet te lart vakum presa per plastifikimin e mediapanit. Mbi 100 sosh te shitura anemban Kosoves dhe me gjere. Experienc 10 vjeqare ne […]

95 total views, 0 today

Tenda-Dielli

 

Tenda DIELLI

Prodhojm Tenda Dielli me dimensione dhe ngjyra sipas kerkeses suaj. Posedojm mbi 100 lloje te ngjyrave. Tenda per teraca Tenda dy anesore per lokale Tenda […]

115 total views, 0 today

EUR1,200.00

Paisje per frizer

Paisje per frizerë. 2 karrika me pasqyre dhe dy per larjen e flokeve Te gjitha ne gjendje te rregullt. Paisjet gjenden ne Zvicerr

258 total views, 0 today

dritare te aluminit

EUR500.00

5 DRITARE STANDARTE TE ALUMINIT TE ARDHURA NGA ZVICRRA , 1 TEND ( CARAD ) ,...

SHITEN : 4 DRITARE STANDARTE TE ALUMINIT , 4 X 100 EURO 1 DRITARE E ALUMINIT ME ROLETNE TE RRYMES , 150 EURO 1 TEND […]

200 total views, 0 today

20170206_214134

EUR300.00

Shporet ALFA-90

Shes shporet ALFA-90.Vetem nje vit i perdorur , ne gjendje shum te mire.Kontakto ne numrin 0621795397.

276 total views, 1 today

ku1

EUR330.00

kuzhina te te gjitha dimensioneve. Nga iverica dhe mediapani me cmime tvolt...

Kuzhina te te gjitha dimensioneve nga iverica dhe mediapani me cmime te volitshme

548 total views, 1 today

14876299776631790755954

EUR600.00

S

Kauqa 3 haha hwi

318 total views, 1 today

Kategoritë

  • No categories