Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Listings for TË NDRYSHME (28)

Auto Draft

 

Shiten 2 Makineri Per zdruktari

1 shllajshfaric dhe 1 freeze per zdruktari jan ne gjendje te rregullt te perdorura shum pak per me shum informata na lajmroni ne numrin : […]

49 total views, 1 today

17973740_1749773708646734_8641049280806481353_o

EUR1.50

Shitet Ara

Shitet ara ne Ternavska Reke, cmimi 1.50euro per m2 ,ara i ka 7651m2,asfalti large rruges Ternavska Reke-Cakanoc 600 m ,per informata me te hollesishme lajmrohuni […]

33 total views, 1 today

IMG_0425

EUR1,000.00

Shes kuzhinen

Shes kuzhinen e vjeter komplet 800 euro.. Edhe shum sende shtepijake

79 total views, 1 today

IMG_9546

EUR9.00

Shes Gold Mask 24k

Shes Gold Maska 24k Cmimi 1000 dinar. Per me shum informata kontakto:0637712389

33 total views, 0 today

IMG-20170402-WA0000

EUR265.00

Shiten Dyer

Shiten dyert ne gjendje te regullt Qmimi marrveshje

94 total views, 0 today

1491133221441-623191277

EUR70.00

Shitet qeni pastor belgian (civil)

Shes qenin pastor belgian (civil) 5 mujsh Na kontaktoni ne viber ose watsaap

82 total views, 0 today

2

EUR15.00

Shes faqe facebook

shes faqe facebook 8.8k fansa p 15 euro..pagesa me westernunion ose moneygram p ata q ndodhen jasht shqiperise. linku i faqes: https://www.facebook.com/blackgirlspowers/ faqe aktive. 6-10k […]

54 total views, 0 today

17554859_1503044889707328_1827150697_n

EUR650.00

kuzhine

shitet kuzhina e aerdhur nga zvicra kuzhina posedon gjitha si frigoriferin shporetin e rrymes.

153 total views, 1 today

17572155_10154188925487471_721843214_o

EUR100.00

Biçikleta

Dy biçikleta të reja nga Gjermania. Njëra kushton 100 euro, tjetra 80 euro.

50 total views, 0 today

17671066_1503097116368772_228908109_n

EUR230.00

shtrat per femije

shitet dhoma per femij ne gjendje super te mire shtrati shtrihet behet per dy persona dhe esht me fjoka e ardhur nga zvicra.

96 total views, 1 today

17555534_1503044823040668_2047077996_n

EUR700.00

garniture

shiten kauqt(garnitur) komplet me tavolin jan ne gjendje te mire te ardhura nga zvicra

135 total views, 1 today

IMG_20161109_120506

EUR49,542,680.00

komplet fitnesi 5000€

Shitet komplett fitnesi 5000€

127 total views, 1 today

2

EUR40.00

shtrat për fëmijë prej drurit masiv

Shesim shtratin për fëmijë të përdorur i cili është nga druri masiv. Shtrati me gjithë jog janë prodhim i simpës. I gjithi është në rregull […]

167 total views, 0 today

image

EUR550.00

Vetur

Vetura osht gjendje te rregullt mashum kontaktoni ne mobil

121 total views, 0 today

KUZHINA-MODERNE-

 

Kuzhina moderne

Prodhojm kuzhina moderne,dhoma gjumi etj Gjindemi ne Ferizaj

158 total views, 1 today

RISI-RISI-RISI--VAKUM-PRESS---Bejm-kompenzim (1)

 

Vakum press

Prodhojm me kualitet te lart vakum presa per plastifikimin e mediapanit. Mbi 100 sosh te shitura anemban Kosoves dhe me gjere. Experienc 10 vjeqare ne […]

95 total views, 0 today

Tenda-Dielli

 

Tenda DIELLI

Prodhojm Tenda Dielli me dimensione dhe ngjyra sipas kerkeses suaj. Posedojm mbi 100 lloje te ngjyrave. Tenda per teraca Tenda dy anesore per lokale Tenda […]

115 total views, 0 today

IMG_2306

EUR2,000.00

Mercedes bens 240

Mercedes bens 1983

87 total views, 0 today

EUR1,200.00

Paisje per frizer

Paisje per frizerë. 2 karrika me pasqyre dhe dy per larjen e flokeve Te gjitha ne gjendje te rregullt. Paisjet gjenden ne Zvicerr

258 total views, 0 today

IMG_1333

EUR60,000.00

Shitet Banesa në lagjen ENY LUX

Shitet banesa ne lagjen eny lux kati i 3 me pamje kah restoranti .banesa ka gjithsejt 105 m2 ka tri dhoma te fjetjes salloni me […]

150 total views, 1 today

Page 1 of 21 2

Kategoritë

  • No categories