Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Listings for Shtëpi (22)

16923505_1202393716522428_2032115373_n

EUR1.00

Shtepi ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje Shtepin ne Qender te Presheves, Rr:15 Nentori.apo tek Qendra Afariste *ABAZI* Objekti perbehet nga pjesa e banimit dhe 3 lokale. […]

92 total views, 9 today

Shitet-shtëpia-në-Preshevë

EUR1.00

Shitet shtepia ne qender

Shitet shtepia ne qender te Presheves, rr:15 Nentori. Objekti perbehet nga pjesa e banimit dhe 3 lokale. Siperfaqja totale e truallit perfshire objektin eshte 384m2. […]

110 total views, 3 today

IMG_8837

EUR1.00

Shtepi me shumë oborr ne qender te bujanocit

Shtepi ne bujanoc afer shkolles se mesme Sezai surroi , vend i shkelqyer siperfaqja e vendit me shtepi sillet rreth 650-700 m2 . Qmim i […]

168 total views, 7 today

IMG-20170210-WA0003

EUR1.00

Shiten shtepite

Shiten dy shtepi ne qender te qytetit. Trualli gjithsej ka 600 m2. Shtepite jane tri kateshe. Njera ka 3 lokale. Trualli ka shtrirje ne dy […]

128 total views, 3 today

IMAG8764

EUR57,000.00

Shitet Shtepija

kati 1 Sallon dhe Kuzhin Kati 2 Banjo dhe 2 dhona xhumi pas deshires me mobilie Komplet Total Yrti 290m

248 total views, 7 today

image-0-02-05-2b0ffcd8cd5cf2cbaff1835a915a57fa9cf7ca1e3d1ae0f3d9f31f4599bfe71e-V

EUR100.00

Shitet shtepia

Shitet shtepia 100 meter katror hapsir .

218 total views, 1 today

16754469_1195224467239353_631883056_n

EUR1.00

Bellça Patundshmëri

Bellça Patundshmëri ka për Shitje Shtëpin tek Lagja Eny Lux Rezidenc e 6 Shtepi në anën e Gjatht Shtëpija ka këtë renditje Kati 1 ka […]

228 total views, 4 today

14767168821476716882-6785

EUR1.00

Bellça Patundshmëri

Bellca Patundshmeri kaper shitje shtepite tek rrethi Cagllavice-Prishtine. Shtepite jane ne ndertim e siper ku dallojne njera me tjetren nga siperfaqja dhe dimensionet e ndryshme. […]

155 total views, 5 today

14363572521436357252-8856

EUR1.00

Bellça Patundshmëri

Bellça Patundshmëri ka ne shitje nje shtepi ne Prishtine ne lagjen Qendresa , eshte nje shtepi moderne e cila plotson gjitha kushtet per banim,Shtepia me […]

131 total views, 3 today

16142396_1085228651605731_8758554446540067758_n

EUR1.00

Bellça Patundshmëri

Bellça Patundshmëri ka për Shitje Shtëpin ne Rr. Mare Loncar n.8 Shtepija me Shenjen * Shtëpija Gjindet perball Rtv Presheva Shtëpis së Shëndetit S.Policor Caffeterive […]

244 total views, 1 today

2017-01-21_17.42.23

 

Shitet shtepia

Shitet shtepia,rruga 15Nenntori nr 127.Shtepia eshte ne 3 Kat me 300m metra katror ndertim(day Kate te banueshme),Shtepia eshte me dy hymje,bodrum dhe garazh,dhe oborr 450m.

488 total views, 3 today

15589765_1051373084991288_3919673626981792530_n

EUR1.00

Bellça Patundshmëri

Bellça Patundshmëri ka per shitje Shtepin në rr.Rinisë-12 Shtëpija posedon +1 Shtëpi ndimse Egziston mundesija e ndrrimit me Truall deri 500m2 apo Banes përmë shum […]

188 total views, 1 today

15433792_1080399452088651_8214728801468281177_n

EUR1.00

Bellça Patundshmëri

Bellça Patundshmëri kapër shitje Eco Shtëpin ( Minergie Haus) Me Extra Çmim Trualli =320m2 Perdhesa:1 Sallon me kuzhinë 1 dhomë fjetje 1banjo 1 depo 1 […]

139 total views, 2 today

15253636_1128985200529947_6848524460955058806_n

EUR1.00

Bellça Patundshmëri

Bellça Patundshmëri Shet Shtëpin në rr.Zenel Ajdini Shtëpija e Nenvizuar me * Shtepija posedon 2 Lokale Garazh Oborr Kati 1 posedon 1 sallon Kuzhin Banjo […]

211 total views, 2 today

15420788_1049004651894798_3160535332567168786_n

EUR1.00

Bellça Patundshmëri

Bellça Patundshmëri Shet Troje me apo pa Ndërtim të Shtëpive Doni të Jetoni në një Lagje të qet atëher neja mundësojm një Jet të qet […]

243 total views, 0 today

3

EUR1.00

Shitet shtepi 5 ari ne Gjilan

Shitet shtepi me 5 ari oborr Ne Gjilan Nr viber +377 45 240 129 Shtepi asht dy kate me nxemje qendrore, dy banjo rruga e […]

234 total views, 4 today

16105510_1078619558933307_951113139993250976_n

EUR1.00

Bellça Patundshmëri

Bellça Patundshmëri kapër Shitje Shtëpin në Prishtinë Shtëpija është 3 katëshe, ka 240 m2,Lokali 80 m2 në katin e 1 ,kati I 2 1 sallon,1 […]

164 total views, 1 today

1

EUR1.00

Shitet shtëpia

Shitet shtëpia 4 dhomshe në rrugën e Kumanoves Çmimi sipas marrëveshjes Tel. + 381 63 8245014 Viber +1 678-294-9945

421 total views, 7 today

IMG_1248

 

SHITET SHTËPIJA rr.15 Nëntori Preshevë

Shitet shtëpia në rrugën 15 Nëntori në Preshevë.Shtëpia ka tri hyrje nga të gjitha anët e shtëpisë.Ka nje hapsire prej 300m2 dhe me oborr ku […]

628 total views, 5 today

Parcela

EUR1.00

Shtepia dhe trolli ne shitje

Shitet shtepia me parcell 700m2 ,per me shume informata lajmrohuni ne numrat kontaktues +381(0)628433402.

380 total views, 1 today

Page 1 of 21 2

Kategoritë

  • No categories