Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Listings for Banesa (37)

17155676_595152784022300_7276784268236946403_n

EUR1.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri Ofron ; Banesa Perfekte në Proces të Ndërtimit me Oferta Befasuese Ejani dhe Befasohuni Ne Rrugen “Vellezerit Frasheri” apo tek Lagja “Llapinca E […]

12 total views, 2 today

20151213_160938

EUR23,000.00

shes banese ne Fushe Kosove 33.5 m2 dhe garazha 17.5 ,ndertim i vjeter afer...

Shes banese ne Fushe Kosove 33.5 m2 dhe garazha 17.5 ,ndertim i vjeter afer shtepise shendetit ,komunes dhe shkolles fillore,parking te madh dhe qasje ne […]

15 total views, 1 today

Shiten-Banesat-Në-Qendër-Të-Gjilanit---Tek-Tregu--

 

SHITEN 2 BANESA NË QENDËR (tek Tregu i gjelbërt).

Shiten banesat në Qendër të Gjilanit. (Tek Tregu). – Banesa nr.2 : 88,4 m2 – Banesa nr.3 : 68,4 m2 – Ballkon / Terracë, Ashensor, […]

54 total views, 1 today

17270162_1216649598430173_2051119914_n

EUR1.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; Banesen tek Kompleksi Presheva Towers 85.m2 Kati i 1 Banesa n.3 Banesa posedon Liftin Zvicerran *Schindler* Banesa ka kete renditje; […]

93 total views, 0 today

8-49

EUR48,000.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; Banesën 96,40m Banesa gjendet në Fushë Kosovë, afër Postës, në kompleksin “SËISS HOME” dhe është në katin e VII-të. Banesa […]

76 total views, 0 today

5-84

EUR60,000.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; Banesën 70m Banesa gjendet në lagjen Velania, mbi parkun e qytetit, është tërësisht e mobilume dhe e lëshuar me qira […]

64 total views, 0 today

1-97

EUR85,000.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; Banesën 105.28m2 Banesa gjendet në lagjen Emshir-Kalabria, në kompleksin RIERA LESNA në katin e V-të Per vetem;85.000 euro Banesa ka […]

72 total views, 2 today

1891153_1540420142940950_7565364424300341135_n

EUR1.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri kaper shitje Banesat ne lagjen Kalabria be Prishtine ne Kompleksin Banesor *ILIAN* Banesat 1,2,3 Dhomesh(1+1;2+1;3+1). Dupleksa 1 dhe 2 Dhomesh(1+1;2+1). Përme shum info […]

44 total views, 0 today

16395942_1179730935455373_1453119635_n

EUR1.00

Banesa ne Shitje

Bellça Patundshmëri Ka për Shitje Banesën 70m2 në Qender te Qytetit afër Marketit “Fama” apo tek Selia e PVD-së Kati i 2 Banesa ka; 1 […]

96 total views, 1 today

15542267_1049399488521981_2539450930280886102_n

EUR1.00

Banesa ne Shitje tek Golden Palace 2

Bellça Patundshmëri ka per Shitje; Banesën tek Golden Palace 2 kati 3 i nenvizuar me ☆ 111.36m2 me pamje nga rruga kryesore përball Përmë shum […]

72 total views, 0 today

532028-600x400

EUR1.00

Banesa ne Shitje tek Swiss Rezidence

Bellça Patundshmëri kapër shitje 2 Banesa tek Kompleksi Swiss Rezidence Objekti i 5 ne ndertim e siper me dim; 1.-84m2. 2- 80.13m2 Përmë shum info.mob.0638160596-viber-watcap-+381637465558 […]

64 total views, 0 today

570847-500x354

EUR1.00

Banesa ne Shitje

Bellça Patundshmëri ka per Shitje; Banesen 133.5m2 tek Golden Palace 1 apo te dr.Fadili në katin e 3 me pamje nga Rruga kryesore banesa ka […]

70 total views, 0 today

17021634_1817396255188715_468453387699883105_n

EUR0

EM RESIDENCE

Shiten banesat perfekte te garantuara me cmime konvenuese dhe oferta befasuese, banesat gjendet tek lagja llapinca ere apo perball universiteti te novi pazarit. Ndarjet per […]

101 total views, 0 today

20160511_095501[1]

EUR43,500.00

Shitet Banese

Shitet Banese tek lagja ENY LUX, kati i pare me 68 metra katror, banesa posedon : Salloni me kuzhine, dy (2 ) dhoma te gjumit, […]

208 total views, 1 today

1480537_400701700032991_899358712_n

EUR1.00

Banesa tek Swiss Rezidence

Bellca Patundshmeri ka per Shitje 2 Banesa tek Kompleksi Banesor Swiss Rezidenc ne Rrugen Vellezerit Frasheri Banesa posedon 107 m2 hapsirë dhe gjendet në katin […]

107 total views, 1 today

15578391_1055913947870535_6409187148847787575_n

EUR1.00

Banesa ne Shitje

Bellça Patundshmëri ka per Shitje Banesën Kati 2 80m2 ne Lagjen Eny Lux Rezidenc Banesa gjindet afer Restaurantit Eny Lux apo Sallonit te Sanitaris Banesa […]

120 total views, 1 today

0-02-05-a75593641bf42372cc1a9825cf0a083081b655d44f2ac355e509c813334ebd3b_full

EUR23,000.00

Banese ne qender

Shes banesen 48m2 si dhe podrum 12m2, ne qender te qytetit kati i katert. Viber:+37744292222

233 total views, 2 today

16640787_1104847626310500_1886914408861314538_n

EUR24,000.00

Banesa

Bellça Patundshmëri kapër shitje Banesën në Fushë Kosovë tek Komuna e Re Shtëpia e Shëndetit Ndërtim i Vjetër në Katin e 5 me dim.33.5m2 + […]

133 total views, 1 today

20170208_124507

EUR35,000.00

Apartament ne durres te plazhi

Shes banesen ne durres te plazhi. 72 metra katror e mobiluar. Kati katert. 100 metra afer plazhit. 3 dhoma. Per qmimin mund te diskutojm. Kontakt […]

170 total views, 0 today

10537117_315073681993854_4831169810430645003_n

EUR450.00

Banesa në shitje Banesa është 99.10 m/2

Banesa në shitje Banesa është 99.10 m/2 dhe ka këtë renditje: ** Një dhomë për prindër ** Dy dhoma për fëmijë ** Një sallon me […]

426 total views, 1 today

Page 1 of 21 2

Kategoritë

  • No categories