Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Listings for PATUNDSHMËRI (110)

17155676_595152784022300_7276784268236946403_n

EUR1.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri Ofron ; Banesa Perfekte në Proces të Ndërtimit me Oferta Befasuese Ejani dhe Befasohuni Ne Rrugen “Vellezerit Frasheri” apo tek Lagja “Llapinca E […]

12 total views, 2 today

20151213_160938

EUR23,000.00

shes banese ne Fushe Kosove 33.5 m2 dhe garazha 17.5 ,ndertim i vjeter afer...

Shes banese ne Fushe Kosove 33.5 m2 dhe garazha 17.5 ,ndertim i vjeter afer shtepise shendetit ,komunes dhe shkolles fillore,parking te madh dhe qasje ne […]

15 total views, 1 today

Wilkomen-im-Ulcinj-Montenegro_copakabana-beach

EUR45,000.00

Shitet Pllac ne Ulqin – Pllazha e Madhe Copa Cabana

Shitet plac ne Shtoj te Ulqinit perballe plazhes madhe Capa Cabana me shtepi te filume deri ne plocen e pare. Shkallet, rryma dhe uji jane […]

12 total views, 2 today

0-02-04-0fa674c1db082b682cce1e0fe0015299da2c92f45e05d643dac99b4830c52ff3_full

EUR1.00

Jipet lokali me qera

Leshoje lokalin me qera, lokali gjendet ne rrugen qe shkon per ne fshatin Miratoc. Lokali ka 106 metra katror. Per me shume info ne tel: […]

50 total views, 0 today

IMG_0608

EUR110,000.00

SHITEN 10 ARI TRUALL, GJILAN

******* N J O F T I M ******* Shiten 10 ari truall ne menyre te parcelizuar ne Gjilan. Bejme edhe ndarjen ne 10/2 konkretisht […]

19 total views, 1 today

Shiten-Banesat-Në-Qendër-Të-Gjilanit---Tek-Tregu--

 

SHITEN 2 BANESA NË QENDËR (tek Tregu i gjelbërt).

Shiten banesat në Qendër të Gjilanit. (Tek Tregu). – Banesa nr.2 : 88,4 m2 – Banesa nr.3 : 68,4 m2 – Ballkon / Terracë, Ashensor, […]

54 total views, 1 today

GezimiYne-640x426 (1)

EUR110.00

SHITEN TROJET

SHITEN Shiten trojet me me siperfaqe 323 m2 në rrugën Vllezërit Frashëri Llapinca e re, gjegjësisht te lagja univeristare. Trojet gjinden prapa Universitetit të Novi […]

481 total views, 1 today

17360531_1221897914572008_2046457722_n

EUR290,000.00

Shtepi ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; 2 Shtëpi në Qendër të Prishtinës(Lagjen Ismail.Dumoshi) Shtëpitë janë me një Truall (2.5 Ari). Shtepija 1 ka (180m2) 1-Sallon, Kuzhin, […]

80 total views, 1 today

17274501_1221697741258692_1055367612_n

EUR60.00

Truall ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje ; Truallin ne Fushe Kosove 5700m2(57 Ari) me Pronar Shqipetar me Leje Ndertimi Trualli gjindet tek St. Hekurullor 46m ika […]

32 total views, 1 today

17360807_1221066097988523_1969376149_n

EUR1.00

Shtepi ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per shitje; Shtepin ne Rrugen e Vranjes apo tek (Mahalla e Derrajve) Shtepija eshte e nenvizuar me * Shtepija ka 850m2 Truall […]

92 total views, 1 today

Auto Draft

EUR0

Shes Shtepine

Shtepija gjindet afer objektit banesor Men perkatesisht tek barnatorja Family Farm afer shtepise se shendetit Shtepija ka dy lokale dhe hapsir te mjaftueshme per ndertmi […]

138 total views, 1 today

17351225_1220268034734996_562822329_n

EUR1.00

Shtepi ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per shitje; Shtepin ne Rrugen Tefik Selimi n-15 apo tek Centralla Shtepija ka 300m2 Truall Perfshir Shtepin Oborr Garazhd Kati i 1 […]

100 total views, 1 today

14874309501487430950-0124

EUR1.00

Troje ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per shitje; 2 Troje me nga 3.6 Ari per Truall në Çagllavicë Trojet gjinden në Magjistralen Prishtinë-Shkup në kilometrin e parë prej […]

24 total views, 1 today

17270870_1218601588234974_763895926_n

EUR1.00

Troje ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per shitje; Troje me apo pa Ndërtim të Shtëpive Doni të Jetoni në një Lagje të qet atëher neja mundësojm një Jet […]

43 total views, 1 today

17270162_1216649598430173_2051119914_n

EUR1.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; Banesen tek Kompleksi Presheva Towers 85.m2 Kati i 1 Banesa n.3 Banesa posedon Liftin Zvicerran *Schindler* Banesa ka kete renditje; […]

93 total views, 0 today

2-16

EUR155,000.00

Shtepi ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje ; Shtëpin 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË. Shtëpia ka 210m2 dhë është e vendosur në 3.3 ARI tokë. Shtëpia […]

126 total views, 1 today

8-49

EUR48,000.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; Banesën 96,40m Banesa gjendet në Fushë Kosovë, afër Postës, në kompleksin “SËISS HOME” dhe është në katin e VII-të. Banesa […]

76 total views, 0 today

5-84

EUR60,000.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; Banesën 70m Banesa gjendet në lagjen Velania, mbi parkun e qytetit, është tërësisht e mobilume dhe e lëshuar me qira […]

64 total views, 0 today

1-97

EUR85,000.00

Banesa ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje; Banesën 105.28m2 Banesa gjendet në lagjen Emshir-Kalabria, në kompleksin RIERA LESNA në katin e V-të Per vetem;85.000 euro Banesa ka […]

72 total views, 2 today

17198854_1213080685453731_1725119434_n

EUR1.00

Troje ne Shitje

Bellca Patundshmeri ka per Shitje Truallin 1350m2 ne St.Hekurullor ne Presheve ne Rr…Radnicka Trualli posedon Infrastrukturen e nevojshme si..Rrug Uje Rrym Kanalizim Leje Ndertimi po […]

65 total views, 1 today

Page 1 of 61 2 3 6

Kategoritë

  • No categories