Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Listings for Motocikleta (7)

IMG_0773

EUR540.00

Shitet skuteri

Shitet skuteri eshte ne gjendje shum te mir,kubikazha e skuterit eshte 125

71 total views, 0 today

IMG_5596

EUR1,300.00

Cross kawasaki

Shes cross kawasaki 250 cm3 2T

77 total views, 0 today

17619106_1503072626371221_1879123305_n

EUR30.00

kacika per motor

shitet kacika per motor ne gjendje te mire

37 total views, 0 today

EUR380.00

Shitet skuteri Aprili në gjendje te rregullt , Çmimi 380 € .

66 total views, 0 today

IMG_20160619_113309

EUR1,000.00

Peugeot Vivacity 49cc

Shitet skuteri Peugeot Vivacity 49cc, viti 2010, i blere i ri ne Serbi, ne gjendje shume te mire. Nuk bej ndrrime.

141 total views, 0 today

20170208_175908

EUR99.00

Kutte Jelek per motoristat

Shes Origjinal jelek per motoristat Cmimi i ri 170euro.Esht likur origjinal u blejt ne Gjermani. Shikoni vet marka dhe cmimi

108 total views, 0 today

20170208_175811

EUR450.00

Veshja motor Kawasaki Suzuki Honda Yamaha

-Kombi komblet Kawasaki Origjinal likur nalt/posht, Cizmat, dorezat, helma me logon Shqiponja 450euro -jakna Kawaski Shtof special 40 euro -jakna FLM shtof special 40 euro […]

121 total views, 0 today

Kategoritë

  • No categories