Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Listings for Auto pjesë (17)

20161105_114202

 

Shes bandash komplet me goma 15/65/195

Shes goma bashk me bandash nr 15/65/195 me goma te veres MECHELIN te perdorura Bandasht jan per AUDI A4,PASSAT,ETJ Çmimi sipas marrveshjes

129 total views, 0 today

17793357_1509143969097420_1363560273_n

EUR70.00

bandash me goma per golf

SHITEN BANDASHT ME GOMA PER GOLF JAN NE GJENDJE SHUM TE MIRE.

51 total views, 0 today

17806994_1509143892430761_1222722527_n

EUR50.00

goma 235-70 R15

shiten dy goma CONTINENTAL te madhesis 235-70R15 SHUM PAK TE PERDORURA

33 total views, 0 today

media-share-0-02-05-e8b62643d1f822e79b0bad8ae6c19ac727cb7441d342dfb3e1a244677527cc6a-a62dffa7-7a23-49a0-bd86-59d62eaa0fd2

EUR3,200.00

Kombanj ZMAJ 133

Viti 1991, ne gjendje te rregullt pune, pronari i pare tel: 0691291014

42 total views, 0 today

17555298_1503044899707327_59227318_n

EUR300.00

fotokopje

shitet fotokopja esht ne gjendje te mire

39 total views, 0 today

17619365_1503084876369996_1583667705_n

 

goma dhe fellne te ndryshme

shesim goma dhe fellne te llojeve te ndryshme te ardhura nga Zvicra

109 total views, 0 today

17619727_1503044969707320_645570629_n

EUR60.00

shtopa per golf 4

shiten shtopat per golf 4 jan ne gjendje shum te mire

40 total views, 0 today

17555399_1503044979707319_1273872589_n

 

silikon per xhama te makinave

shiten silikonat per xhama te veturave te firmes wurth te ardhura nga zvicra

31 total views, 0 today

IMG_20170316_134441

EUR60.00

Shiten fellnet e hekurta

Shiten fellnet e hekurta 15 zoll, te pershtatshme per VW dhe tjera vetura me 5 shtrafa Cmimi i diskutueshem.

63 total views, 0 today

20160829_164316

EUR260.00

Fellge me goma 16”

Shes Fellget me goma shum te ruajtura M+S, fellget jan per Golf 4,Seat,Bora etj.

79 total views, 0 today

radii

EUR60.00

preshev

shiten dy raidi per vetura cmimi sipas marveshjes

101 total views, 0 today

20170303_115437

EUR0

Shitet auto pjesa likuidim malli

Shitet auto pjesa komplet me mall kualitativ me qmim te volitshem

143 total views, 0 today

Screenshot_2017-01-12-20-17-48

EUR20.00

pjes per skutera

pjes per skutera per sport matora per shum lloje

139 total views, 0 today

1

EUR350.00

Fellga Baracuda 205/40/17

Fellga Baracuda 205/40/17

131 total views, 0 today

20170207_194833

EUR30.00

Sistemi i gasit komplet Audi VW BMW

Shes komplet sistemi i gasit per vetur. kan gjen ne vetur Audi 100 po i bojn edhe tjerve. krejt elementat jan

83 total views, 1 today

20160925_173859

EUR280.00

Fellga per Golf 4

Shiten fellgat per Golf 4. 205/45/17 me guma te reja. Nr.Viber ose whats up 0631774024. Çmimi 280 e.

144 total views, 0 today

16402103_1318163261576603_191790522_n

EUR1.00

LASER PER TE DYRT E KERRIT PER GOLF 5

LASER PER TE DYERT E KERRIT PER GOLF 5 JAN TE ARDHURA PREJ ZVICRE ORGINAL

155 total views, 1 today

Kategoritë

  • No categories