Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Listings for MAKINA (69)

DSCN5602

EUR2,800.00

Opel Meriva 1,7 CDTI

Makina është ne gjendje te rregullt dhe te kaluara i ka; 243223km gjithsej

15 total views, 2 today

529173_260823500683749_721716867_n

EUR2,600.00

PEUGEOT 206 CC

Vetura esht e registruar deri me 07.10.2017.kabriolet,plin sekvencial-benzin

27 total views, 2 today

IMG_20170316_134441

EUR60.00

Shiten fellnet e hekurta

Shiten fellnet e hekurta 15 zoll, te pershtatshme per VW dhe tjera vetura me 5 shtrafa Cmimi i diskutueshem.

27 total views, 0 today

IMG_3699

EUR3,200.00

Opel corsa

Shitet opel corsa 2005 1.3 diesel, ne gjendje shum te mir, regjistrim 1 vit deri ne 20.02.2018 kontakt viber +386 49715911

39 total views, 3 today

IMG_6037

EUR5,500.00

Audi A4

audi a4 1.8 turbo viti 16.03 2003 200’000 KM goma te veres dhe te dimrit

81 total views, 3 today

20160829_164316

EUR260.00

Fellge me goma 16”

Shes Fellget me goma shum te ruajtura M+S, fellget jan per Golf 4,Seat,Bora etj.

38 total views, 2 today

20170315_175411

EUR1,200.00

Vetur

Shes Veturen Ford Mondeo Në gjendje të rregullt Qmimi sipas Marrveshjës nëse dëshironi të kontkatoni Në ket Nr kontakto 0628525040.

90 total views, 2 today

media-share-0-02-05-ebbef7651a9200f22956557ee6cdca387a4edb0f03cbfb18dd861a1fe45d86fe-0a80d989-27ea-407f-874f-01697b7b42d7

EUR0

VW Passat 2006 TDI

Passat TDI 2.0 viti: 20.08.2006 regjistrim deri: 20.08.2017 servis liber, Klimatronik, Xhama dhe pasqyra elektronike, bejme dhe ndrrim tel: 0691291014

133 total views, 3 today

media-share-0-02-05-60227acd8fb877eab14fdafd28cee9a4170215b5881be6f2092cc81b8abdbb76-6bfafb52-d415-47c3-b9d3-3691bcec9a5e

EUR0

VW Sharan 1996 Dizel

Sharan 1.9 Tdi, viti 1996 ,reg 20.12.2017, Goma te reja, klima , karton jeshil, alu felne, Pronari i pare, bejme dhe ndrrim tel: 0691291014

73 total views, 2 today

20170314_104106

EUR2,150.00

Motokultivator IMT 509

N egjendje te rregullt. info ne nr Tel 0638210288

83 total views, 1 today

20170304_125302

EUR1,800.00

Opel Agila

Opel Agila 1.2 benzin Viti : 2001 I doganuar ne emer te bleresit Çmimi : 1800€ Kontakti : 0621973944

44 total views, 2 today

radii

EUR60.00

preshev

shiten dy raidi per vetura cmimi sipas marveshjes

70 total views, 1 today

20170311_095401

EUR25,000.00

Fuoristrade benz G klass

Shitet fuoristrade benz 270 cdi 2003 AMG LOOK

138 total views, 0 today

20170308_164820

EUR4,500.00

BMW 318d – 2004

Ne gjendje shume te mire,i servisuar dhe mirembajtur.

83 total views, 1 today

image-0-02-05-a01aaae96ef3891ad27b76775fb44527662cbb5c81d0cc20ad3aadd579063492-V

EUR1,300.00

Golf 3 1.9 tdi 66kw 90ps karavan viti 1994

Golfi eshte ne gjendje shume te rregullt rigjistrim nderin 10.2017 ,4 goma te mira m+s . per me shum info nr tel 0628169446.nr 2 0638402785 […]

63 total views, 0 today

image-0-02-05-69a340156b27b38aa29aad65da5b456384f39de8f1f4a6d1c020f5b322081fdc-V

 

Ford Focus 2003 Dizel 1.8

Viti 2003, Dizel 1.8, 66kw, Klima, Regjistrim 1 vit, ne gjendje shum te mire tel: 0691291014

118 total views, 2 today

20170217_152228

EUR2,600.00

opel corza 1.7 diesel

Shes opel corza 1.7 diesel model nyos (sport) nuk ka asnje defekt, i rujtun shum. Viti 2003, 55 kw, regjistrim deri muajin e 10, klim. […]

155 total views, 3 today

20170304_114517

EUR2,750.00

Pasat 2000

Shes pasatin viti i prodhimit 2000. Disel me 6 shpejtesi. Me 2 te kuqe.pronari i pare ne serbi jam une. Arsyeja e shitjes eshte se […]

102 total views, 1 today

20170303_115437

EUR0

Shitet auto pjesa likuidim malli

Shitet auto pjesa komplet me mall kualitativ me qmim te volitshem

113 total views, 0 today

image-0-02-05-34e880bcbe9724f8c7ff74075beff5c72d1a2e63c7771d80f3945697ee5c95e9-V

EUR1,300.00

Golf 3 1.9 tdi 66kw 90ps karavan viti 1994

Golfi eshte ne gjendje shume te rregullt rigjistrim nderin 10.2017 ,4 goma te mira m+s per me shum info nr tel 0628169446.nr0638402785 cmimi nuk o […]

89 total views, 3 today

Page 1 of 41 2 3 4

Kategoritë

  • No categories