Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Listings for Telefona mobil (35)

IMG_4012

EUR170.00

Iphone 5S

Shitet iphone 5S ne gjendje perfekte vetem 1 muaj i perdorur. Posedon dupllo xham, fotroll, adapter origjinal , degjojse. Nuk eshte aspak i demtuar.

66 total views, 1 today

Galaxy-S6-Edge-Gold-Hands-On-AA-4-of-20-840x473

EUR350.00

Samsung 6edge Plus

Samsung 6edge Plus 32gb Gold Kontakt: Viber +38978589695

63 total views, 1 today

image-0-02-04-30327f6cb7551373bfb01e029dbd602cf03fcee512012b4e794ec060b42c6b7f-V

EUR50.00

htc one m7 32gb

Shes htc one m7 32gb kamera mbrapa ne mbramje qet kuq pa blic,24 or bateria mban, pak esht i krisur siq po shihet ne foto […]

100 total views, 0 today

IMG_0023

EUR290.00

Iphone 6

Iphone 6 16 Gb Pa asnje të gërrithur 290€ Info: +381637432692

115 total views, 1 today

IMG_0053

EUR699.00

iphone 7

iphone 7 i ri i pa perdorur 128 GB

85 total views, 0 today

received_1079431242201206

EUR35.00

Shes oren Smart

Shes oren smart ne gjendje perfekte eshte i ri. Per me shume kontaktoni +381628569515

81 total views, 0 today

IMG_0747

EUR160.00

Shes iphone 5s

per me shume 0621795641

126 total views, 0 today

image

EUR380.00

Iphone 6S

Iphone 6s i bardhe 16 gb shum i ruajtur cmimi 380€. Per me shum info na kontaktoni +381637432692 Viver/Whatsapp.

125 total views, 0 today

20170218_134923

 

Acer Explore beyond limits

Shes Acer Explore beyond limits ne gjendje te rregullt esht shum imir pa asnje dekfekt dhe qmimi sipas marveshjes

48 total views, 0 today

samsung-galaxy-samsung-galaxy-s7-32-gb-schwarz

EUR420.00

Samsung S7

Samsung S7 32GB Telefni me fature me kutije i bleme ne Zvicer Shtator 2016

111 total views, 0 today

2017-02-10_01.26.40

 

Telefon

Shitet telefoni Samsung galaxy core prime i perdorem telefoni eshte i ruajshem bej edhe ndrrime +381621608692

67 total views, 1 today

IMG_20170208_213451

EUR20.00

ALCATEL M’pop

Shitet mobili ne gjedje te rregullt ,mobili eshte android I punojn te gjitha(whatss app,viber,facebook etj).Per informata me te hollesishme lajmrohuni ne nr:062 82 80 428.

85 total views, 1 today

IMG_6941

EUR115.00

Iphone 5

Shes Iphone 5 Ne gjendje të rregullt +381637465607 viber , whatsapp

114 total views, 0 today

IMG_20170212_100330

EUR170.00

Iphon 5s

Iphoni 5s eshte ne gjendje te rregullt punon shum mire eshte i ardhur nga ch per me shum informata kontakt ne tel.

113 total views, 0 today

20170211_145322

EUR310.00

Samsung Galaxy s6 Edge Gold

Telefoni i ka te gjitha ne rregull,32gb,kufje,adapter…

185 total views, 1 today

image-0-02-05-77eb86b43adaa5f5a87120fdd3c625a967aed7b16bda323d3952b550bed6e55d-V

EUR120.00

Sony Xperia Z1 Compact

Shitet Sony Xperia Z1 Compact ne gjendje te rregullt Displeji 4.3′ (madhesia sa iphone 5) Procesor Quad-core 2.2 GHz Krait 400 Ram 2gb Kamera 20mp […]

108 total views, 1 today

16651874_1491779520862237_343436230_n

EUR45.00

Samsung Galaxy s4

telefoni eshte ne gjendje te rregullt pervec se ekrani nuk punon (por touchi punon) Cmimi i diskutueshem per me shume informata kontaktoni ne viber +381637237770

152 total views, 0 today

Screenshot_20170209-193428

EUR260.00

Shitet samsung a5 2016

Shitet Samsung a5 2016. Telefoni eshte 3 muj i perdorur E jap me garanci pa asnje defekt dhe asnje gervishtje. Viber , whats up 0631774024

107 total views, 0 today

IMG_2878

EUR140.00

Shes iPhone 5 16Gb i bardh eshte ne gjendje te rregullt

Bej ndrrim me samsung galaxy A5 ose A3

69 total views, 0 today

20170208_133350

EUR120.00

iphone 5 16gb

telefoni eshte ne gjendje trregullt dhe i ruajtur mjaftueshem.

103 total views, 1 today

Page 1 of 21 2

Kategoritë

  • No categories