Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Listings for Lojëra (14)

image

 

Jepe nje qmim per 7 CD e zgjedhura te PS3 si dhe 6 CD me qmim Fiks

CD’t Jepe nje qmim sa vlen per keto qka jane ne list me ? nese ki interes per keto 7 CD te zgjedhura : CALL […]

34 total views, 0 today

received_1079219755555688

EUR100.00

Shes Playstation 3

Shes Playstation 3 100€. Ne gjendje te rregullt funksionon mire.Gjithashtu e shes sonin bashke me 2 joysticka dhe lojrat ne foto pervec gta 5 per […]

34 total views, 1 today

IMG_0088

EUR310.00

Playstation 4 ( i ri )+ gratis nje controller

Ps4 i ri n paket me nje kontroller 500 gb.. plus nje kontroller gratis. Ka garancion 2 vjet..

42 total views, 0 today

17577673_1503044876373996_1808187406_n

EUR270.00

Flipera

Shiten fliperat ne gjendje shum te mire, shum pak e perdorur e ardhur nga zvicra

57 total views, 0 today

GTAV-PC

EUR20.00

Shes GTA 5 per playstation 3

Shes GTA 5 per playstation 3. CD eshte ne gjendje te rregullt.

42 total views, 0 today

soniii

EUR170.00

preshev

SHITET SONY 3 KOMPLET DY GJESTIK + FIFA 2013

76 total views, 0 today

download

EUR180.00

playstation 3 ( multiman )

shes ps3 me multiman me dy gjustika..plus lojrat me te reja ..sony esshte ne gjendje te rregullt

71 total views, 0 today

received_1079219755555688

EUR140.00

Shitet PLAYSTATION 3

Shes Playstation 3, i perdorur, ne gjendje te rregullt. Do i merrni falas lojerat GTA 4 ,FIFA 14, GTA 5,BLUR.. Per me shume kontaktoni ne […]

119 total views, 0 today

12345

EUR20.00

Lllaser

Osht Llaser i ardhur nga Gjermania ne gjendje te rregult Ka 1 Bateri + ADAPTER qe mush baterijen

161 total views, 0 today

20170130_171803

EUR45.00

gjustik per ps4

shes gjustik per ps4 orgjinal ..pak i perdort ne gjendje shum t mire.. kontakt viber ose whatsap +381628780100

108 total views, 0 today

image

EUR1.00

Te gjitha CD ne zbritje te PS3 New çmim 👍🏻

Ne shitje 13 CD te PS3 Në zbritje CD e PS3 nga 1000 din. deri 2000 din. per 1 CD : Te gjitha CD ne […]

363 total views, 0 today

Screenshot_2017-01-23-19-21-49

EUR120.00

Ps3

Shes playstation 3 ne gjendje te rregullt me nje kontroller +381638398494 ne viber na kontaktoni

191 total views, 1 today

download

EUR0

blej soni 3

blej playstation 3 ? me kontaktoni ne nr. +381628780100 ose ne whatsap

174 total views, 1 today

download

EUR250.00

XBOX 360 (30 Lojra) + Chip + Kinect sensor

Gjendje perfekte, 2 joystick origjinal + mbi 30 lojra. Cmimi fiks

246 total views, 1 today

Kategoritë

  • No categories