Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Listings for Oferta për punë (6)

AAEAAQAAAAAAAASNAAAAJDU1ZGE5NDBmLTY5OGItNGRlMi05ODdhLWE4NzMzM2UyYjNhNw

EUR300.00

Perfito Nga Interneti

Meso se si te fitosh nga Interneti Nje page ne muaj 300-750 $ www.perfitoni.blogspot.com

179 total views, 0 today

albanians_in_germany_by_xumarov-d4wyody

EUR1,200.00

punonjës për Gjermaninë

punonjës për Gjermaninë https://www.facebook.com/CitakuGroup/?fref=ts

389 total views, 0 today

banner9

EUR10,000.00

fito perej shtëpis

Shumica mendojn se nuk ësht e mundur apo ësht shum zor. Por, problemi në gati të gjtha raste jemi vet ne sepse kena trashegu prej […]

322 total views, 0 today

EUR1,900.00

shofer kamionist

kerkoj shofer me kategoritC,E kamionist me letra evropiane vozitja behet vetem itali-gjermani dhe anasjeltas shpenzimet krejt te paguara dhe tel. rroga 1900€muji ju lutem vetwm […]

245 total views, 0 today

16472948_1394641663901163_2434207432867193404_n

EUR500.00

Fito nga SHtepia

fito nga shtepi me nje investim mesatar. Nje program mjaft atraktiv dhe i mir per shfrytezim per te gjitha moshat .. Krejt qka ju nevojitet […]

489 total views, 1 today

images

EUR1.00

kerkoj puntore

kerkojm nje puntore per fmija ne austri! per kontak viber

487 total views, 0 today

Kategoritë

  • No categories