Mirësevini, Vizitor! [ Regjistrohu | Kyçu

Listings for BIZNESE DHE PUNË (11)

AAEAAQAAAAAAAASNAAAAJDU1ZGE5NDBmLTY5OGItNGRlMi05ODdhLWE4NzMzM2UyYjNhNw

EUR300.00

Perfito Nga Interneti

Meso se si te fitosh nga Interneti Nje page ne muaj 300-750 $ www.perfitoni.blogspot.com

179 total views, 0 today

albanians_in_germany_by_xumarov-d4wyody

EUR1,200.00

punonjës për Gjermaninë

punonjës për Gjermaninë https://www.facebook.com/CitakuGroup/?fref=ts

389 total views, 0 today

1489487426190-1535775571

EUR130.00

Shitet Lavatriçja

Shitet Lavatriçja AEG Çmimi 130€ Garancion : 1 muj Kontakti : 0621973944

94 total views, 1 today

banner9

EUR10,000.00

fito perej shtëpis

Shumica mendojn se nuk ësht e mundur apo ësht shum zor. Por, problemi në gati të gjtha raste jemi vet ne sepse kena trashegu prej […]

322 total views, 0 today

EUR1,900.00

shofer kamionist

kerkoj shofer me kategoritC,E kamionist me letra evropiane vozitja behet vetem itali-gjermani dhe anasjeltas shpenzimet krejt te paguara dhe tel. rroga 1900€muji ju lutem vetwm […]

245 total views, 0 today

1

EUR10,000.00

Shes Faqe Facebook 42K 100mij Leke

Shitet Faqe ne Facebook mbi 42K likes Faqia ka nje super aktivitet Post Reach shkon deri ne 1 milion ne jave Fansat jane nga bota.. […]

184 total views, 0 today

16472948_1394641663901163_2434207432867193404_n

EUR500.00

Fito nga SHtepia

fito nga shtepi me nje investim mesatar. Nje program mjaft atraktiv dhe i mir per shfrytezim per te gjitha moshat .. Krejt qka ju nevojitet […]

489 total views, 1 today

IMG_3742

EUR170.00

Iphone 5S

Gjithqka ne rregull

103 total views, 0 today

images

EUR1.00

kerkoj puntore

kerkojm nje puntore per fmija ne austri! per kontak viber

487 total views, 0 today

image-0-02-05-4be6ceea7e594cc2252f270b74cdb4dea688885434cb6c07707e064443c4578f-V

EUR17,523.00

Thithse per lagshtim (gereta)

Thithse per vllag jipen me qira per cdo informat lajmrohuni ne nr e telefonit

327 total views, 0 today

20160929_164746

EUR120.00

IPTV

Ndiqni mbi 3000+ TV kanal AL:180+, DE:94+, TRI: 78+, MK: 24+, I:218+ dhe shum vende tjera, Me Reciver MAG pa Satelit vetëm me internet. SHIKO […]

1642 total views, 3 today

Kategoritë

  • No categories