Shpalljet e fundit

Fellga/goma

Preshevë €0.00

Shiten fellgat + shtrafat✴ Çmimi sipas marveshjes Lokacioni:Preshev Nr.0628297349

Shitet PlayStation 3

Preshevë €100.00

Shitet PlayStation 3 ne gjendje shume te mire Playstation-i permban: -2 gjystika dualshock3 -7 loja (cd) -1 mbushes te gjystikeve

fellga&guma

Preshevë €0.00

shiten fellgat&gumat + shtrafat me * (195/50/R15) cmimi sipas marveshjes lokacioni:preshev Nr.0628297349

Picamen

Kosovë €1.00

Kerkoj pizamen per Gjermani paga eshte shume  e mir pune afatgjate 

Anten Interneti

Bujanoc €50.00

Anten interneti  50 euro   teknologji e fundit për signal 100% te mirë i përshtatshem edhe për terene te vështira ati

Inventar dhe paisje per berber

Preshevë €0.00

shiten paisjet dhe inventari per berber i teri ne gjendje te rregullt posedon 3 karrika per qethje dhe gjitha paisjet

furra per pizza

Preshevë €89.00

h1

Shitet celulari Wiko version 8

Preshevë €100.00

Shitet telefoni Wiko version 8, i ardhur nga Austria, i perdorur shum pak, telefoni eshte ne gjendje te rregullt dhe

shitet telefoni celular WIKO Version 8

Preshevë €100.00

Shitet telefoni Wiko version 8. Eshte i ri i ardhur nga Austria dhe i perdorur shum pak. Punon shum mir

Shitet Banesa në Qendër të Preshevës

Preshevë €0.00

Shitet Banesa në objektin afaristo-banesor me lokacion në Qendër të Preshevës rruga M.Tito. Banesa është në katin e 2 dhe

Loading more