Shpalljet e fundit

Banesë

Preshevë €25,000.00

Shitet banesa me madhësi 45 metra katrorë në rrugën Ramiz Sadiku 38 ( tek Elektrodistribucioni) , Dhomë ndeje dhe një

Golf 5 1.9tdi

Preshevë €4,500.00

Golf 5 1.9tdi Viti 2004 5 shpejtsi Ne gjendje perfekte 4 guma te reja i Servisuar Pa asnje Investim !!!

shitet vetura

€3,600.00

bmw 525d e39 full opsion ne gjendje shum te mir

Bmw320D 110kw 2002

Preshevë €3,400.00

Automatik Facelift(Rstyling) Guma t dimrit Regjistrim 1 vjet te plote

Shes veturen

Preshevë €2,000.00

Lupo viti 2003 dizel i ardhur nga zvicrra i doganuar , regjistrim,goma te dimrit

Shitet Renault Clio 1.5 Diesel 2001

Preshevë €1,500.00

Makina eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte mjaft e ruajtur. Posedon :1.5 Diesel 2001 KlimeFellnetMbyllje centraleABS Numri i kilometrave te kaluara :

Quad

Preshevë €1,200.00

Quad elektronik i ri Transportuar prej zvicrre

Shitet vetura

Preshevë €1,200.00

Shitet vetura golf 3 viti 1993 1.9 td i regjistruar deri ne prrill vetura posedon sistemin e frenimit abs dritaret

Agregat LOMBARDINI

Preshevë €800.00

Agregat diesel 10 KW monofaz dhe trofaz i ri pa perdor

Skuter

Preshevë €750.00

Skuter Peugeot i ardhur nga CH i doganur ne gjendje te rregullt 49cc

Loading more